Shadow Company
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shadow Company

Private Military Contractors
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Svetla,svitilny

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Johny




Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 30. 05. 10

Svetla,svitilny Empty
PříspěvekPředmět: Svetla,svitilny   Svetla,svitilny EmptyWed Jun 02, 2010 5:14 pm

Ted na noční akci jsme měli všichni nejlepší šanci vyzkoušet naše svítilny,hodně jste tam řešili ceny a a jak zlepšit výkon,a svítivost.já mam tu železnou 5W svitilnu a pro test jsem koupil alkalický 1,5 voltovy baterky a svitivost se mi radikálně zvíšila,tkaže doporučuju všem,místo long life baterii koupit baterky s pokud co možná nejviší voltáží..
Návrat nahoru Goto down
Renard




Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 14. 12. 09
Age : 32

Svetla,svitilny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svetla,svitilny   Svetla,svitilny EmptySun Jun 06, 2010 9:51 pm

souhlasim pokud jde o LED svitilny ze se svitivost s vyssi voltazi zvysi, ale pozor, u nekvalitnich, levnych svitilen se klidne muze stat ze LEDky spalite, vse s mirou Smile
Návrat nahoru Goto down
Darken
Admin



Poèet pøíspìvkù : 355
Join date : 05. 12. 09

Svetla,svitilny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svetla,svitilny   Svetla,svitilny EmptySun Jun 06, 2010 10:43 pm

takže jestli tomu dobre rozumim nejlepsi je koupit levnou svitilnu vymenit diody za supersvitivi a dodat porady baterky .je to tak ?
Návrat nahoru Goto down
https://kontraktor.1forum.biz
Renard




Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 14. 12. 09
Age : 32

Svetla,svitilny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svetla,svitilny   Svetla,svitilny EmptyMon Jun 07, 2010 4:18 pm

ano, nebo si koupit svitilnu co fakt sviti
Návrat nahoru Goto down
Darken
Admin



Poèet pøíspìvkù : 355
Join date : 05. 12. 09

Svetla,svitilny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svetla,svitilny   Svetla,svitilny EmptyMon Jun 07, 2010 6:05 pm

jenže za ní dám litr a tuto se mi jeví jako levnější možnost.ty mi to za flasku udelas ne ? lol!
Návrat nahoru Goto down
https://kontraktor.1forum.biz
Sponsored content





Svetla,svitilny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svetla,svitilny   Svetla,svitilny Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Svetla,svitilny
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shadow Company :: kecárna-
Přejdi na: